Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bolu‘da tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak kurulan tüp bebek merkezi, bebek sahibi olamayan çiftlerin çeşitli yöntemler ile bebek sahibi olabilmesine destekte bulunmaktadır. Merkez kapsamında bulunan uzman hekim kadrosu, sahip oldukları bilgi ve yeterlilik ile çocuk hasreti çeken çiftlere hizmet sunmakta ve onların modern tedavi yöntemleri ile tedavi edilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Üremeye Yardımcı Tedavi Uygulamaları dahilinde modern tıbbi cihazlar kullanılarak sunulan hizmetlerin her biri, çiftlerin sorunsuz bir şekilde bebek sahibi olabilmesini amaçlamaktadır. Bu bağlamda Bolu tüp bebek merkezi, etik kurallar çerçevesinde hareket etmekte ve güvenilir hizmet sunma konusunda kendisini daima geliştirmektedir.

bolu tüp bebek

Bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurması, tedavi sürecinin başlamasını sağlamakta olup bu durumda gerekli fiziksel muayeneler gerçekleştirilmekte, ardından belirlenen tetkikler gerçekleştirilmektedir. Yapılan muayeneler ve tetkikler ile birlikte teşhis başarılı bir şekilde konulmakta olup ardından tedavi yöntemleri, teşhise yönelik belirlenmektedir.

Bolu araştırma hastanesi tüp bebek merkezi kapsamında bulunan uzman hekimlerin her biri, modern tedavi yöntemlerini kullanarak çiftlerin bebek sahibi olabilmesi adına güvenilir bir şekilde tedavi sürecini başlatmaktadır. Pek çok çiftin başvurduğu merkez, sürecin başından sonuna kadar planlı bir şekilde hareket ederek herhangi bir sorun çıkmasını engellemektedir.

Bu bağlamda hizmetin güvenilir bir temele dayandığını belirtmek gerekmekte olup belirlenmiş olan ilkeler özelinde hareket edilmektedir. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu deneyim ile birlikte bebek sahibi olamayan çiftlere yenilikçi çözümler sunmaktadır. Modern tıbbi cihazlar eşliğinde gerçekleştirilen tedavi yöntemleri, alandaki tecrübenin eklenmesi ile birlikte sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmekte olup bu sayede çiftler, sağlıklı bir şekilde bebek sahibi olma şansı elde etmekte ve istedikleri yaşantıya kısa sürede kavuşmaktadır. Modern yöntemler üzerinden gerçekleştirilen tedavi süreçlerinden yararlanmak adına, ÜYTE Merkeziyle güvenilir bir şekilde iletişim kurulabilmektedir.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin Uzman Kadrosu;

  • Prof.Dr.Mehmet Ata TOPÇUOĞLU
  • Prof.Dr.Ülkü METE URAL
  • Dr.Öğretim Üyesi Mustafa Ayhan EKİCİ

Merkezde Sunulan Tedaviler

  • Tüp Bebek /Mikroenjeksiyon (IVF-ICSI)
  • Embriyo Transferi (ET)
  • Yumurtalık uyarımı ve aşılama (İnseminasyon)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Telefon

İletişim için 0374 253 46 26 – 0374 253 46 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Nasıl Randevu Alırım?

Alo182 Aranarak canlı operatörlerden Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra “Randevu Al” butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen Kadın Hastalıkları ve Doğum branşı altında tüp bebek polikliniğinden hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için “MHRS Mobil” uygulaması vardır. “MHRS Mobil” cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye www.mhrs.gov.tr/Vatandas/sikcaSorulanSorular.jsp adresinden de ulaşabilirsiniz.