Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

8 Değerlendirme: Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Deryaküçük

Güven,temizlik,ilgi harika

5/ 5

Şebnem hanım doktorum. Çok seviyorum. Kendimi güvende hissediyorum. Tüp bebekteki tüm ekip için aynı şeyi söyleyebilirim. Transfer bekliyorum akıştayım her ne olursa olsun hazırlıklıyım sonuca 🙂

meryem öcal

özelden daha özel bir yer varsa şehir hastanesi tüp bebek birimidir

5/ 5

Üremeye yardımcı teknikler birimine girdiğiniz anda sizi bir insanlık ordusu karşılıyor. Güvenlik abla, Esra Hanım, Hazal Hanım, Zaman Hanım ve Fatma Hanım. Güler yüzle sizi karşılayıp rahatlamanızı sağlıyorlar zira bir iki ağlayışımda hemen yanıma gelip moral olmaya çalışmalarını unutamam. Hemşire Serpil Gürbüz. Kadın ayaklı wikipedi her soruya makul, sakin tatmin edici cevapları var. Tüm hastalarla anısı var. Geçmişlerini biliyor. biz de denemiştiniz, sana bunu yapmıştık şeklinde kendini kimse yeniden anlatmak zorunda kalmıyor. Ona teşekkürüm özel çünkü günde 500 kadar soruma sabırla cevap vermiş olabilir. Zehra hocam şeker lokum kadın, Gülnur Hocam tecrübesiyle bilgisiyle sakinliğiyle iyi ki orada. Sonra çılgın hemşire Sanem hanım, kan alırken şarkı söyleyince ona bakmaktan acı hissetmedim çoğu zaman. Anesteziden ayılmadan varis çoraplarımızı giydirmeye çalışan terliklerimizi eğilip giydiren hemşire Şükriye hanım. Benimle beraber transfer esnasında aynı heyecanı yaşayan sariye hemşire carrefoursa da çat diye soru yağmuruna tuttuğum ama gıkı çıkmayan eşimin doktoru deniz tuzluoğlu. döllenen yumurtalara sevinen neşeyle arayan sesinden insanlık akan embriyologlar murat hoca ve Caner hoca sizin gibi insanlar hala varmış zaten zor olan yolumuzu bir nebze de olsa aydınlatma çabanızı hiç unutmayacağım. Allah sizi eksik etmesin. İyi ki ama iyi ki tanıdım iyi ki yollarımız kesişti.

Meryem Öcal

Özel hastaneden daha özel bi yer varsa orası şehir hastanesi tüp bebek

5/ 5

Başka birimleri bilemem görmedim ama tüm çalışanları özel olarak sabırlı seçilmiş sanki. Ya da Allah bizi bi yerden sınarken diğer yerden mükafatlandırmış bilmiyorum. Girişte Esra hanım, Ebru Hanım, Hazal Hanım, Gatma Hanım, Zaman Hanım. Güvenlik abla tabiki. Hastalara annem diye hitap eden hemşire Serpil Hanım. Çılgın hemşire Sanem hanım. Anesteziden türkülerle uyandıran neşe saçan Şükriye hanım , Transfer esnasında benle aynı heyecanı yaşayan Sariye hanım. Güler yüzüyle karşılayıp sabırla cevaplar veren Zehra hoca ve elbette Gülnur hocam, Taner hocam. Kaliteli yumurta çıkınca sesindeki sevinci hissettiğim Murat hocam, son ana kadar kaliteli embriyo bulup dondurma peşinde koşan Caner hoca. Carrefour da öğle molasında yapışmama rağmen sorularıma cevap veren eşinin doktoru ürolog Deniz hocam. Ayağıma terliklerime kadar giydiren değerli sağlıkçılar. Gözüm dolunca gözünüzün dolmasını, bana evimdeki rahatlığı vermenizi, onca yorgunluğunuza rağmen çabanızı veee en çokta senin yardımlarını unutmayacağım Serpil Gürbüz. (Zira günde 500 Soru sormuş olabilirim bu yüzden Serpil hanıma ayrıca teşekkür ediyorum) Allah hepinizden razı olsun 🙏

Ayşe Aydaş

İlgi ve alakaniz icin tesekkurler

5/ 5

Ankara şehir hastanesi tüp bebek merkezinde çalışan doktorlar ,hemşire ,sekreter ve tüm yardimci personellere cok tesekkur ederim iki kez ozelde tup bebek yaptirdim bu kadar ilgi alaka gormedim Allah hepslnden razi olsun

Ebru Asena Şahan

Orda olmak harika bir deneyimdi

5/ 5

Hastanemizde iki sefer tüp bebek tedavisi gördüm ilgi ve alaka çok güzeldi evimde gibiydim çok güzel ilgilenildi doktorum şebnem hanım hemşire şükrüye hanım ve verdane hanımın ilgisi çok güzeldi hepsine çok teşekkür ederim

Ahmet

bina ve ekipmanlar güzel doktorlar bence uzman değil

1/ 5

merhaba. tüp bebek servisinde tedavi olduk. transferden sonra taburcu ettiler. salı günü kontrol olmaya gittik tekrar yatırdılar. değerler alt üst olmuş. bir haftadır da eşim yatıyor. baştan savma iş gibi birşey oldu. inanın hemşireler iyi yetersiz buna eminim. doktorlara birşey soramıyoruz. kibarlık nezaket usulu sormaya çalışıyoruz yüzüne bakıp cevap vermeye tenezzül bile etmiyorlar. başarı oranı nedir tüp bebekte. lütfen bu işi işin ehline veriniz. bina ve ekipman güzel lütfen işine özen göstermeyenlerin elinde çar çur etmeyiniz. herkese tavsiye ediyordum ama asla etmem. üyt de çalışan personelin yarıdan fazlasının hasta umurunda değil. ne umutlarla gittik sağolun.

Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Ankara’da tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Türkiye’de 1989 yılında kamu alanında açılan ilk tüp bebek merkezi olan Zekai Tahir Burak Tüp Bebek Merkezi yeni yeri olan Ankara Şehir Hastanesinde Ekim 2019 itibariyle kısırlığın teşhisi ve tedavisi konusunda hizmete devam etmektedir. Ankara tüp bebek merkezleri arasında elverişli konumu ve doğurganlık tedavisi için sakin ve rahatlatıcı bir ortam sağlayacak şekilde tasarlanmış üniteleri ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftleri hayallerine kavuşturuyor. Merkezde tüp bebek tedavisi ve yardımcı üreme yöntemleri SGK kapsamında verilebilmektedir. Merkez deneyimli ekibi ile sorularınızı yanıtlayacak, tedavi boyunca size rehberlik edecek..

Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin Deneyimli Uzman Kadrosu;

 • Prof. Dr. Özlem Moraloğlu TEKİN (ÜYTE Mesul Müdürü)
 • Prof. Dr. Nafiye YILMAZ (ÜYTE Ünite Sorumlusu)
 • Prof. Dr. Ayten TÜRKKANI (ÜYTE Embriyoloji Eğitim Sorumlusu)
 • Uzm. Dr. Murat TAŞ (ÜYTE Embriyoloji Laboratuvar Sorumlusu)
 • Prof. Dr. Öner ODABAŞ (Üroloji Kliniği)
 • Prof. Dr. Esma SARIKAYA
 • Doç. Dr. Zehra KURTOĞLU
 • Doç. Dr. İnci KAHYAOĞLU
 • Uzm. Dr. M. Caner ÖZER
 • Op. Dr. Deniz TUZLUOĞLU

Merkezde Sunulan Tedaviler

 • Tüp Bebek(IVF),
 • Laparoskopi,
 • Histeroskopi,
 • Kolposkopi,
 • Yumurta toplama (OPU),
 • Mikroenjeksiyon,
 • Aşılama,
 • Embryo transferi
 • Semen analizi (spermiogram)
 • Açıklanamayan infertilite,
 • Yumurtalık rezervinin azaldığı durumlar,
 • Kadınlarda tüplerdeki tıkanıklıklar,
 • Endometriozis,
 • Polikistik over sendromu gibi yumurtlama bozukluğu durumları,
 • Erkeklerde ise sperm sayısının azlığı ve kalitesinin düşüklüğü,
 • Çiftlerden birinde embryonun genetik materyalinin incelenmesinin (PGT) gerekli olduğu genetik geçişli hastalıklar varlığında,
 • Kök hücre vericisi kardeş elde etmeye yönelik durumlarda etkili bir tedavi yöntemidir.

Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Telefon

Bilgi almak ve iletişim için 0312 552 60 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Kadın Doğum Hastanesi Başhekimlik: 03125526000 501510-501504

Ankara Şehir Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Nasıl Randevu Alırım?

Alo182 Aranarak Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra “Randevu Al” butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen tüp bebek poliklinik ve hekimi tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için “MHRS Mobil” uygulaması vardır. “MHRS Mobil” cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye www.mhrs.gov.tr/Vatandas/sikcaSorulanSorular.jsp adresinden de ulaşabilirsiniz.

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

 • Otobüs EGO: 112,113,175,450,522
 • Metro: M1-M2-M3
 • Dolmuş: Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.