Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

1 İçin gözden geçirin Antalya Memorial Tüp Bebek Merkezi

Suzan Şahiner

Orda olamak en büyük şans’tı

5/ 5

Hastane olarak tanıdım bütün hastane çalışanları ve doktorları çok iyi idi. İlgi alaka çok iyi idi Murat hoca çok iyi bı doktor. Allah iyi onunla yollarımızı kesistirmis. Once Allah’ın sonra Onun sayesinde kızımız 8 aylık. Bizim maddi manevi yıpranmamız için gereken ne ise onu yaptı doğru yolu izleyerek. Güler yüzü samimiyetti ile bizim için çok değerli bir doktor… Allah’ım isteyen herkese nasip etsin insallah. 🙏Allah’ım herkesin karşısına Murat hoca gibi doktorlar çıkarsın inşallah 🙏

Nilüfer AltayNilüfer Altay
08:28 21 May 22
Doç.Dr.İsmail Önder Bey oğlumun geniz eti,bademcik ve kulak ameliyatına girdi.Ne kadar teşekkür etsek az,5 yaşında ki oğlum uyuyamıyor,yemek yemiyor ve duymuyordu.Oglumun kulaklarında sıvı birikmesi vardı ve artık duymuyordu.Baska doktorların yanlış yönlendirmeleri ve ilaç tedavileriyle çok bekledik,bizi çok oyaladılar.Doktor Bey oğlumu kalıcı sağır olmaktan kurtardı çok şükür, ameliyatını öylesine başarılı yapmış ki çocukta ne bir ağrı ne bir kanama oldu..Bugun 4.gunumuz olmasına rağmen oğlum öyle rahat uyuyor ki..Yemesi, içmesi ve hatta nefes alışı dahi değişti.İsmail Bey'in ilgisi, alakası,konuşma tarzı öylesine kibar,naif ve güzel ki..Oğlum götürdüğüm diğer bütün KBB doktorlarına ağlayarak girip çıkıyordu;fakat İsmail Bey'in yanına huzurlu mutlu girip çıkıyor.Hastayla ve yakiniyla çok anlayışlı,sevecen, açıklayıcı ilgileniyor.İsmail Bey bundan sonra ki tek KBB doktorumuz..
derya erolderya erol
08:39 06 May 22
02 Şubat 2022 tarihinde premature İkiz erkek bebeklerimiz dünyaya geldi. Doktorlarımız, hemşirelerimiz,temizlikçilerimiz olsun hepsine ayrı ayrı teşekkür etmeyi borç bilirim. Kaldığımız günler boyunca bizi evimizde hissettirdikleri için Allah razı olsun hepsinden. Bebeklerimizi sağ sağlim elimize aldık ve evimize geldik çok şükür. Aylık kontrollerimizide hastanemizde yaptırmaya devam ediyoruz. Hastanemiz diyorum çünkü o kadar benimsedik ve mutlu ve memnun ayrıldık ki daha hâlâ bağımız koparamadık :)Olumsuz olan tek yanı yemek firması ve çalışanlarından hiç memnun kalamadık! Memorial hastanesi değilde sanki vasat bir hastanesine gibi münakaşaya girdiğim gün oldu:( Hastane yoğunluğundan dolayı hastane yetkililerine yaşadığımız olumsuzlukları bildirmek istiyordum ama yoğunluktan dolayı fırsat olmadı.Tekrardan tüm hastane çalışanlarımıza teşekkür ederim.
Seda AltıntaşSeda Altıntaş
11:49 26 Apr 22
Oğlumu sağlıkla kucağına almami sağlayan sakin tecrubeli bilgisine herdaim guvendigimiz doğal dogumu sonuna kadar destekleyen bununla da kalmayip eğitimlerle bizleri aydınlatan kadın dogum doktorum Gülbin İşgören hocamız hem de oglumu kucağıma aldıktan sonra pediatri bölümündeki Mehmet Ali Duman hocamızın ve hemşiremiz Mediha hanimin güler yüzlü bilgili ve tecrübeli oluşu anne sütünü desteklemeleri ve hep yardimci olmalari bizi bu zorlu süreçte daha da pozitif şekilde geçirmenizi mental anlamda da desteklerini hiç esirmedikleri için Memorial Hastanesi'ne çok teşekkür ederiz
Mihriban MutluMihriban Mutlu
22:39 20 Apr 22
Ayın 13'ünde meme büyütme ameliyatı ve liposuction (Liposakşın) ameliyatlarını aynı anda oldum. Tam bir hafta oldu ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu süreçte almış olduğum sağlık hizmeti başta Koray hocam olmak üzere asistanı Doğu hanım ve diğer tüm hastane personeli sayesinde oldukça iyiydi. Sağlık personeli oldukça cana yakın ve sizi oldukça "hasta-sağlıkçı" ilişkisinden uzak tutup bir "misafir" gibi hissetmenizi sağlıyorlar. Geçirdiğim operasyonlara gelecek olursak oldukça memnunum süreç olması gerektiği gibiydi, bu tür operasyonlardan önce tecrübe sahibi insanların yorumlarına oldukça önem verdiğim için ben de bu yorumu yazma gereksiniminde bulundum. Koray hoca ve ekibini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Omur AkdenizOmur Akdeniz
12:58 03 Apr 22
Kardiyoloji doktoru NECMETTİN beyle sanki bir doktor değil bir abi bir ,arkadaş gibi konuştuk .haftasonu olmasına ve mesaisi in bitmesine rağmen bir mesajınıza arayarak dönüş yaptı.sizin gibi doktorlara çok ihtiyaç var.doktorun yanından çıktım gayet güler yüzlü işini seven ilgili sekreter arkadaşlarla karşılaştım.özellkle BURCU KONCUK ve DERYA SAVAŞ hanımefendiler işlerinde gayet iyi guleryuzluler .bıze özel sigortalar konusu da da bilmediğimiz konularda bilgi verdiler kendilerine çok teşekkür ediyorum.🙂
Furkan DalgıçFurkan Dalgıç
20:15 16 Mar 22
Kız kardeşimin ameliyat durumu için geldik .Temizlik yönünden gayet hijyenik özellikle çalışan ablalar nazik ve kibar. Yemek olarak önceden gelip hangi menüyü seçersiniz diye sormalarının yanında gelen yemeklerin üzerlerinin kapalı sıcak olması ince düşünülmüş.katta ilgilenen arkadaşlar yardımsever ve anında müdahale ediyorlar .Kaldığımız odada ihtiyacımız olacak herşey mevcuttu fakat diğer oda ile bağlantılı olan kapıdan dolayı çok ses geliyordu ayrıyeten refakatçi için yatak başı dışında priz yok. Son olarak , free wifi mevcut evet ama Wispotter belli bir süreden sonra devre dışı kalıyor . internet kalitesi çok düşük hatta yetkili arkadaş sağolsun ilgilendi , internet daha da iyileştirilebilir.
Ali KalkanAli Kalkan
16:04 16 Mar 22
Gecen Sene Bir Soru Sordum Hastanedeki Danışmaya Korona Testi Yapıyormusunuz diye.Biraz bekleyin dedi Görevli Bayan beni 20 Dakika bekletti yanına gidip cevab beliyorum dedim.Ne derse Pişkin bir Şekilde sorunuz neydin:(((((((Korona Testi dedim yine Pişkin biz Yapmıyoruz Artık demezmi. Bugün Telefonda aradım bir sorum Vardın Telefonda bol Yönlendirip beklettiler ayıp Yaptığınız.Gecen şikayet de bulundum bol Aradılar Randevu mu istiyorsunuz diye.Galiba Türkçe Anlamıyorlar devam Edin Böyle Vatandaşı alaya almaya. Ve buda Artık sondu siz önce Müşterilerinize Saygı ve Önem verin Şikayetleri Ciddiye alın Yazık şu Vaktime.
Mehmet MehmetMehmet Mehmet
20:50 12 Feb 22
Doç.Dr.M.Eftal Avcı sayesinde doğumum çok rahat ve başarılı geçti. Doktor insanın gercekten şansı ve ben çok şanslıyım Eftal hoca ile karşılaştığım için. Çok başarılı ve iyi bir hekim. Hamileliğimde ona güvendim bizi çok rahatlattı ve hiç pişman olmadım. Plasenta previa total olmama rağmen hiç endişe duymadım doğuma girerken. Doktorum efsane iyi bir hekim herkese tereddütsüz tavsiye ederim. Memorial böyle bir hekimle çalıştığı için şanslı ve Eftal hoca neredeyse ben oradayım bundan sonra. Size minnettarım Eftal hocam (Gözde PELEK)
Sebile TatarSebile Tatar
22:25 02 Feb 22
Sayın hastane yetkilileri ve sağlık görevlileri,Cumartesi (22.01.2022) başımıza gelen bu sorumsuz ve ilgisiz tavrınızı dile getirmekten büyük bir utanç duyuyoruz ve hasta yakınları olarak büyük bir hayal kırıklığı içinde olduğumuzu size belirtmek isteriz.Şuan Antalya memorial,kepez, Antalya hastanesinde yatan babamız/dedemiz ... Ped çekimi için Medstar hastanesine cumartesi girişi yapıldı. Verilen randevu saatinden geç alındı. Hareket ediyor anestezi verilmeli deyip 9.30 da çekilmesi gereken Ped 12.00 a ertelendi ancak 11.30 civarında çekildi. (ekstra ücreti de anında havale edildi) 40 dk süren ped çekiminden sonra 2 saat dinleneceği söylendi. Ped sonrası dinlenmesi için tek başına 78 yaşındaki babamızı odada yalnız ve ilgisiz halde bıraktınız. Radyasyon riskinden dolayı yanına refakatçı alamayacağınızı ve görevli hemşirenin takipte olacağını söylediniz. Ambulans gelecek diye her saat başı bizi oyaladınız. Tesadüfen kızı odaya girip babasının acı içinde, üşümüş, dudakları morarmış ve ilgisiz halde bulmuştur.Ne tesadüf ki hemen ardından saat 16.00 da memorial hastanesine transferi için gelecek ambulans geldi. Saat 9.20 de başlayıp 17.00 civarında biten bir serüvenden bahsediyorum.Böyle geniş kapsamlı bir hastanenin sadece 1 tane ambulansı olması ve onun da covidli hasta taşıması, kanser tedavisi gören birini tek başına bırakmak, umursamamak, kendi başına çırpınırsa çırpınsın deme bahanesini haklı kılamaz!Özel hastane(!) ödeme yapmadan yada az gecikmeli yaparaktan bir işlemi dahil gerçekleştiremediğimiz sağlık kurumları sanırım insani ve vicdani değerlerden uzaklaşmış, bir çok hastayı kendi kaderine teslim etmiştir.Sizin gibi kurumsal özel hastanelere güvenimiz kalmamıştır. Şikayetimizin arkasında olup gereken kurumlara kadar gideceğiz.Saygılar
js_loader
Antalya Memorial Tüp Bebek Merkezi hakkında yorumlar ve tedavi görenler ? Gibi sorularınız varsa ve Antalya‘da başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz ! Sizler için Memorial Antalya tüp bebek merkezi hakkında en detaylı incelemeyi hazırladık. Umarım merkezi hakkında verdiğimiz bilgiler hoşunuza gider !

Doç. Dr. Murat ÖZEKİNCİ, koordinatörlüğünde Antalya’da ileri teknoloji ve güçlü akademik kadrosu ile, modern infertilite (kısırlık) tedavilerine yönelik hizmet veren Antalya’ da öne çıkan merkezlerden biri.

Merkezde klasik tüp bebek tedavilerinin yanı sıra; ileri anne yaşına bağlı olarak bebekte ortaya çıkabilecek kromozom kusurlarının embriyo aşamasında belirlenerek ekarte edilmesi, Akdeniz anemisi gibi kalıtsal hastalıkların bebeğe geçişinin önlenmesi veya hasta çocuğun tedavisi için sağlıklı ve doku uyumlu kardeş dünyaya getirilmesi gibi ileri tedaviler, implantasyon öncesi embriyoda yapılan genetik incelemeler  merkezde başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Antalya memorial tüp bebek doktorları

Memorial Antalya uzman kadrosu ;

  • Doç. Dr. Murat ÖZEKİNCİ

 

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: Otobüs – MC58, Otobüs – VC53, Otobüs – VC57