Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

11 Değerlendirme: Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi

Aysenur

Çok memnun kaldım

5/ 5

Çok ilgili en önemli morel veren bir doktor kesinlikle tavsiye ederim 2 bebeğim olmazsa tekrar murat beye gidicem

[email protected]

İyi ki varsınız

5/ 5

Murat beyle ön görüşmeye gittiğimizde o kadar açıklayıcı ve bilgi vericiydi ki o an tamam bu benim doktorum dedim. Ve iyi ki iyi ki diyorum hep. Jinemed ailesi ve Murat bey çok ilgili herkese tavsiye ederim. Önce Allah sonra onun sayesinde ikizlerime kavuştum.

AYLİN kilic

Tüp bebek merkezi

5/ 5

Cok iyi ve ilgili bi doktorsunuz sayenizde 7 sene sonra ikiz gebeligim oldu cok şükür ben cok arkadaşıma tavsiye ettim ve yönlendirdim onlarda memnunlar murat bey den allah razı olsun önce allah’a sonra size duacıyım.

Ayad sayılgan

Tekrar ve yeniden umut

5/ 5

Dr.Murat erdemir gayet iyi tecrübeli ve elinden gelen herşeyi yapan biri aynı zamanda Jinemed tüp bebek merkezî çalışanları da öyle anlayışlı ve güler yüzlü ben denedim olmadı ama tekrar deneyeceğim inşallah bu defa olur Murat bey de vesile olur inşallah annelik duygusunu tatmamiza.

Esra_sy_95@"Hotmail.com

Orada olmak güven de olmak :))))

5/ 5

Bizde Dr. Murat beyin hastalarındanız kendisi ve ekibi çok iyi çok güler yüzlü ve çok anlayışlı bir doktor çokta başarılı bir ekip şuanda genetik araştırmadayız nasipse tüp bebek tedavimizde Dr. Murat Erdemir hocamız yapacak. Kendisinden ve ekibinden çokça memnunuz onları çok seviyoruz:)) bu arada biz aslında onları 2015 te tanımıştık yakın bir akrabamız Dr. Murat beyin sayesinde 17 yıl sonra ikizlere hamile kalmıştı….

Filiz

İyiki karşılaşmışız

5/ 5

Dr. Murat Erdemirle aynı hastanede çalışma fırsatım olmultu ilk hamileliğimi düşükle sonuçlanmıştı 2. Hamileliğimde heran düşme riski vardı ve bu konulardada çok iyi olduğunu bildiğimden kendisine başvurdum. Ve hemen düşük ve erken doğum gerçekleşmemesi için tedaviye başladı. Normalde çok panik bir insanım Murat Beyin konuşmaları bana okadar güven vermişti ki hamilelik süresi boyunca desteğinin hakkını ödeyemem. Endişeli olduğumda telefonla arıyordum ve saat kaç olursa olsun telefona hemen cevap verip beni rahatlatıyordu ve doğumumu olması gereken zamanda gerçekleştirdim sayesinde. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Cemal

Kesinlikle Tavsiye Ederim

5/ 5

Murat hoca Güler yüzlü ve asla hastasıyla doktor hasta iliskisi gibi davranmıyor arkadaş gibi konuşuyor anlatıyor bilmediğiniz birseyi rahatça arayıp sorabilirsiniz Kesinlikle Tavsiye ederim

Duru

Umut ışığı

5/ 5

Kısa zamanda büyük sonuç aldık biricik kızımıza kavuştuk.murat bey ve ekibine teşekkür ederim.

Nesrin

Teşhis ve tedavi

5/ 5

Murat bey çok iyi bir doktor benim hastalığıma çare oldu çok doktor gezdim hepsi rahimin alınması gerekli dedi son çare ona da gidip ameliyat olacaktım doktor bey rahimi almadan onları temizledi hiç bir şikayetim yok şuanda Bursanın şansı Murat bey orada çalışan herkes işini çok güzel yapıyor

Esma

İyiki jinemede gittim

5/ 5

Ben 7 başarısız tüp bebek denemesi sonuçu tüm umudumu kaybetmiş bi hasta olarak jinemede gittim iyiki de gitmişim daha detaylı bi inceleme ardından ve en son çıkan yöntemler sayesinde 11 yılın sonunda kızıma kavuştum teşekkürler jinemed ve murat bey

Alim YilmazAlim Yilmaz
07:55 24 Dec 21
Asla tavsiye etmiyorum bir değil bin kere düşünün öyle karar verip müracaat edin benim umutlarımı söndürdüler
Mevlüde SaraçMevlüde Saraç
19:10 15 Nov 21
Yeşim hanım sizi çok seviyoruz çok teşekkürler
Gökhan KarabulutGökhan Karabulut
21:41 07 Jun 21
Asla tavsiye etmiyorum hastaya hasta değil para gözüyle bakıyorlar doktor MURAT ERDEMİR BEY zaten olaya direk para gözüyle bakıyor paranız varsa güzelce sizi yoluna koyuyorlar hayatımda gördüğüm hastane değil tam bir ticarethane çok mağdur edildik oyuzden 1 kere değil 3 kez düşünün osekilde gidin asla asla tavsiye etmiyorum
Ece TuranEce Turan
19:07 11 Jan 21
İlgisiz, kaba, profesyonellikten uzak bir yer. Parayı alıp sonrasında yüzünüze bakmıyorlar, hemşireler ve sekreter acayip kaba. Sanırsınız hayrına sağlık hizmeti veriyorlar. Yorumların çoğu çalışan ve yakınlarının yorumları.
Feyzullah GülerFeyzullah Güler
17:05 30 Nov 20
Umutların bitti dediğimiz zaman karşımıza jinemet tüp Bebek merkezi cikdi murat hocam çok başarılı bir doktor bizede bu mutluluğu yaşadığı için çok teşekkür ederim Allah emeği geçen herkese teşekkür ederim Allah in izniyle ikiz bebek lerimiz olacak çok teşekkür ler murat hocam
Erhan KolakErhan Kolak
15:39 09 Aug 20
Eşimin başından geçenleri sizinle paylaşmak istiyoruz.Murat bey ile başarısız bir tüp bebek denememiz oldu. Deneme öncesinde sadece özel bir laboratuvarda yaptırdığım Amh değerime bakarak beni bir ay takviye ilaç kullanımı sonrası tüp bebeğe yönlendirdi. Ne hormon tahlilleri ne de Hsg istemedi ve tüp bebek için geçen sürede de herhangi bir tahlil yaptırmadı. İşinin ehli olduğunu düşündüğümüz için prosedürün böyle işlediğini düşünmüştük. Başarısız denemenin ardından başka bir hastanede kan tahlillerini yineledik ve Fsh değerinin yüksek olduğunu, Hsg sonucunda rahimin T şeklinde olduğunu öğrendik ki her iki durum da tüp bebek öncesi çözülmesi gereken sorunlarmış. Biz hem maddi hem de manevi olarak yıprandığımızla kaldık yani. Tabii ki bir çocuğu nasip edecek olan Allahtır ancak yapılan işlemler herkesi hem maddi hem manevi olarak yıpratan bir süreç ve bu konuda umut bağlanılan kişilerin uzmanlıklarını daha iyi kullanmaları gerektiğini düşünüyorum. Yangından mal kaçırır gibi tüp bebek denemek yerine ileri tetkikler istenmeli ki daha sağlam adımlarla denemeler yapılsın.
js_loader
Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi’ nde tüp bebek tedavisi görenler ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bursa‘da başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz ! Sizler için merkez hakkında en detaylı incelemeyi hazırladık. Umarım Bursa Jinemed Tüp Bebek Merkezi hakkında verdiğimiz bilgiler hoşunuza gider !

Op.Dr.Murat Erdemir direktörlüğünde 2006’dan beri hizmet veren Bursalıların yaygın tercihlerinden biri olan Jinemed, Bursa’da dünya üzerinde sayılı merkezde bulunan embriyo izleme sistemi ile çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere en uygun tedavi yöntemlerini sunmayı hedefliyor.

Merkezde Sunulan Tedaviler

  • Kısırlık Tedavisi
  • Riskli Gebelik Takipleri
  • Tüp Bebek-Mikroenjeksiyon (ICSI)
  • Histeroskopi
  • Mikrocerrahi
  • Vajinismus
  • Menopoz
  • Kadın Hastalıkları

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: Otobüs – 95, Otobüs – B/4, Otobüs – B/41-C, Otobüs – B/46, Otobüs – 43/H

Metro: Metro – 1