Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

samsung Nehirsamsung Nehir
13:20 04 Jul 22
Ortapedi Dr Erman Tütüncüler den Allah razı olsun çok iyi bir doktor ilgili,bilgili inşallah böyle doktorları kaybetmeyiz.
oktay yılmazoktay yılmaz
00:27 15 Jun 22
Biraz daracık olsa da gece geç saatte olsa gündüz nasıl ilgi alaka varsa aynen devam ediyorlar. İnsan olduklarınj düşünürsek ufak tefek sorunlar anlamsız.
Şeyma UğurŞeyma Uğur
10:24 08 Jun 22
Doğuma geldim kanmak ve sancım olmasına rağmen beni bekletti doktor çocuğumda her hangi bir hastalık olursa burdan sorumlu.
Murat ÖzdekMurat Özdek
13:04 06 Jun 22
Kalp damar cerrahi Hasan Ali bey hastalara olan ilgisi ve diyoloğu gayet iyi. Beyin cerrahi Osman Tolga Karadağ da işinde gayet başarılı. Hastane kantin ve çevre düzenlemesi biraz daha iyi olabilir
gökhan kozakgökhan kozak
07:38 09 May 22
Merkezi bir konumda olduğu için trafik yoğun ulaşım biraz zor. Hastane eski olduğu için koridorlar dar ve çok sıkışık. Doktorlar oldukça ilgili ve sorularınızı yanıtlıyorlar
Berkay KaraıslıBerkay Karaıslı
15:44 19 Apr 22
Denizli'nin koca çınarı, Eski bir bina olmasına rağmen haka hizmet vermeye devam eden devlet hastanesi merkezde ve ulaşımı kolay. Bazı personeller tavırlı herkesin memnun olması mümkün değil. Birçok branşta Doktorların çoğu güler yüzlü ve ilgili alakalı.
Havva ÇelikHavva Çelik
08:32 15 Apr 22
Işıl Göğen İmren (Cildiye) doktorun hastasına karşı tavrı ve konuşmaları hiç hoş değil .Tavrından dolayı hiç memnun kalmadım.Kızımı götürmüştüm.Bir daha bu doktora götürmeyi hiç mi hiç düşünmüyorum.Tavsiyede etmiyorum.
Love BirbLove Birb
20:58 07 Apr 22
Pskiyatri bölümü için gitmiştim doktorum gayet işinde iyi biriydi. Memnun ayrıldım
halil öztürkhalil öztürk
16:29 26 Mar 22
Birçok branşta bence oldukça kaliteli doktorlarınız hizmet veriyor. Şahsen özel hastane yerine buraya giderim.İçim daha rahat oluyor
Hacı Mehmet BaşHacı Mehmet Baş
10:51 26 Mar 22
Bu hastane Türkiye Topraklarında olamaz olmamalı.Personel kavga çıkarmak için elinden geleni yapıyor.Cünki kanun onlardan yana.Dusunsenize hastanizin ateşi 39 gelen yok giden yok.Hemsire çağırıyorsun 30 dk sonra geliyor Umurlarinda bile değil.Allah Kimseyi Bu hastaneye düşürmesin.Serviste yatarken adamın dr tanıdıkları olduğu için kovidli olmasına rağmen yoğun bakımda sıkılmış beyefendi servise çıkardılar bizde hasta ettiler.Adama ayrıcalıklı. sen 3 gün dr bekle gelmez beyefendiye 1 saatte gelen dr ve hemşireyi sayamadım. Hastalardan sikayetciysen istifa et git ve tuvalette çalış.
Mehdi ÇakatMehdi Çakat
15:43 16 Mar 22
Eşim doğum yaptı. Oda iğrenç idi. Temizlik sıfır,oda çok kirliydi ama doktorumuz buğra Şahin çok iyi ve ebe hanım onlara çok teşekkür ederim.
Ekrem ULUEkrem ULU
18:29 21 Feb 22
Özellikle, sağlık kurulunda engellilerin hakkı olan engel oranları verilmiyor...Hakkını isteyen engellilere de iyi davranılmıyor malesef.
js_loader
Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi‘ nde tüp bebek tedavisi görenler ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Denizli‘de başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

1 Ekim 2010 tarihinde kamuda ilk olma özelliği taşıyarak hizmete giren Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin tetkikleri, infertilite tedavisi ve gerekirse aşılama (inseminasyon) işlemleri yapılmaktadır.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ne  yapılacak bir ziyaret, sizi gelişmiş, kişiselleştirilmiş sağlık hizmetlerine adanmış bir bakım ekibiyle çevrili, umut dolu yeni bir başlangıca yönlendirecektir.

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin Uzman Kadrosu;

  • MAHMUT ALĞAÇ
  • MEHMET DEMİR
  • ERDAL BİLEN
  • HABİBE RADİYE AKGÜN
  • YALÇIN ARICAN
  • İSMAİL BURSALIOĞLU
  • MUHAMMET GÖÇMEN
  • TİMUÇİN KURTULUŞ MERMER
  • MURAT GÖKHAN KİNAŞ
  • ERSEN ERAYDIN

Merkezde sunulan tedaviler nelerdir?

Merkezimizde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, tıbbi histoloji ve embriyoloji uzmanı, perinataloji uzmanı ve infertilite hemşiresi çalışmaktadır. Androloji laboratuarımızda spermiogram testi yapılmaktadır. Bu testte spermlerin sayısı, hareketliliği ve yapısı değerlendirilmektedir. Ayrıca laboratuvarımızda IUI (aşılama) işleminde kullanılacak spermler için ileri tüp bebek merkezlerinde uygulanan sperm hazırlama yöntemleri kullanılmaktadır.

Klasik tekniklerin aksine kullandığımız dansite-gradient yöntemiyle fazla sayıda ve en hareketli spermler elde edilmektedir. Bu da spermin yumurtayı dölleme şansını oldukça artırmaktadır. Üroloji uzmanları ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanları bu testleri değerlendirerek uygun hastalarda aşılama işlemine karar vermektedirler. Uygulanan ilaçlarla yumurtalık uyarılmakta ve ovum (yumurta) içeren foliküllerin gelişimi ultrasonografi ile takip edilmektedir. Belli bir büyüklüğe ulaşan foliküller hormon içeren bir iğneyle uyarılarak yumurta 24-36 saat sonra aşılama için spermlerle döllenmek üzere kadın genital sistemindeki tüplere atılmaktadır. İlaçlarla uyarılan kadında hedef bir veya iki tane yumurta elde etmektir.

Aşılama işlemi ağrısız basit bir işlemdir ve beş dakika kadar sürmektedir. Aşılama sonrası anne adayı 20 dakika kadar dinlendirilmektedir. Aşılama işlemi uygun endikasyonlarda beş kere uygulanabilir. 14 gün sonra hamilelik testi yapılarak gebelik değerlendirilmektedir. Ovulasyon indüksiyonu ve aşılama tedavisinden sonuç alamayan çiftlerimize, uygulanan tedavi yöntemleri resmi yazı ile verilerek tüp bebek merkezlerine yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Muayene olmak isteyen hastalar ,http://www.denizlidh.saglik.gov.tr internet adresinden, 182 numaralı telefondan veya Kayıt Doğum İlk Kayıt (6. No’lu Poliklinik) bizzat başvurarak randevu alabilirler.

 

Denizli Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası: 0258 263 93 11 / 4073

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: 110, 140, 230, 270, 310, 320, 390

Dolmuş: Fakülte-Çamlık, Ulus, Adliye, Bakırlı, Akkonak dolmuşları geçmektedir.