Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

3 Değerlendirme: Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

yasemin

ilk defa gideceğiz bir konu hakkında bilgi almak istiyorum

5/ 5

bizim sorunumuz genetik sıkıntılarımız var. bir kızımız bir oğlumuz oldu . ikisinide kaybettik. kızımız 14 gün yaşadı. aradan üç yıl geçti oğlum oldu. oğlumuzda 5 ay yaşadı. oğlumda karaciğer yetmezliği çıktı annesi olarak ben dönör oldum ama ameliyat başarılı geçmemiş. bize kesinlikle tüp bebek önerdiler. akraba evliliği olduğu için ve genetik olarak da taşıyıcı olduğumuz için tüp bebek olması gerektiğini söylediler. merak ettiğim şey şudur; bizim gibi genetik sebepten dolayı İzmir ege üniversitesine giden oldu mu? olumlu sonuç alındımı merak ediyorum

Sahibinin Yanıtları

@tupbebenet instagram hesabına D.M üzerinden sorunuzu iletirseniz sorunuzu yayınlarız

Tülay

DEVLETTE EN İYİSİ

3/ 5

Diğer devlet hastaneleri hakkında hiç bilgim yok ama Ege de ilk aşamalar biraz angarya prosedürler oluyor muayeneye 2 uzman doktor giriyor hocaya hemşire götürüyor değerlendirilip karar veriliyor aslında detaylı takip ediliyor değerleriniz hakkında herşeyi takip de ediyorlar ama covid dolayı mı yoğunluk mu sistem çok yavaş tedavi planlamanızdan ortalama 3 4 ay sonra evrak işleri biter tedaviye geçersiniz eskiden çok iyiydi deniyor eski hastalarının da görüşü bu yönde ama özelde de yapılacak işlemler aynı devlet de bu yüzden devlette en iyisi izmir de burası dendi için tercihim EGE ÜNİVERSİTESİ oldu

Guliz

Süper bi ekip harika.deneyim ilk denemem pozitif

5/ 5

Doktorları ve hemşireleri mükemmel insanlar Devlet hastanesi ama sanki özel gibi herkese minnettarım herkese çok teşekkür ediyorum 🤲🤲♥️

Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve İzmir‘de tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine bağlı olarak kurulan Üremeye Yardımcı Tedavi (ÜYTE) servisi, pek çok çiftin bebek sahibi olmasına destek olmaktadır. İzmir tüp bebek merkezleri arasında kurulduğu andan beri oluşturmuş bulunduğu ilkelerden taviz vermeden çiftlere profesyonel bir hizmet sunan merkez, uzman bir hekim kadrosu ve her biri alanında uzman sağlık çalışanlarına sahip olmakta, etik kurallar çerçevesinde en iyi hizmeti sunma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu uzman hekim kadrosu ve profesyonel hizmetin dayandığı ilkeler ile birlikte insanlara en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Pek çoklarının bildiği gibi bazı çiftler, belirli sorunlar nedeniyle bebek sahibi olma konusunda çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır.

Bu durum, yenilikçi çözümlerin devreye girmesine neden olmakta ve çeşitli tedavi yöntemleri ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin arzuları yerine getirilebilmektedir. Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, sahip olduğu teknik donanım ve bilgi birikimi ile birlikte çiftlere en iyi hizmet sunmakta olup merkeze başvuruda bulunan çiftlerin tedavisi noktasında aşağıdaki işlem basamaklarını uygulamaktadır:

 • Gerekli muayeneler profesyonel ve güvenilir bir şekilde, alanında uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Belirlenen tetkikler yapılmakta olup teşhis konma aşamasına geçilmektedir.
 • Doğru bir teşhisin konulması sonrasında tedavi yöntemi belirlenmektedir.
 • Belirlenen tedavi yöntemi ile hastalar, sorunsuz bir şekilde tedavi edilmektedir.

Yukarıdaki işlem basamaklarının tamamı, profesyonel bir tedavi süreci için oldukça önemlidir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ÜYTE Merkezi, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile bebek sahibi olamayan çiftlere en iyi hizmeti sunarak onların istedikleri yaşantılara sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Hizmet kapsamında modern tıbbi cihazlar ve yenilikçi çözümler kullanılmakta olup bu sayede profesyonel bir tedavi süreci gerçekleştirilmektedir.

Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin Anlaşmalı Olduğu Kurumlar;

 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) (Ssk-Emekli Sandığı-Bağkur-Yeşilkart)
 • Yurtdışı Sigortalılar
 • Ücretli hastalar
 • Resmi Kurumlar, Asker ve Askeri Personeller
 • Genel Sağlık Sigortasına tabii Tüm hasta gruplarına hizmet vermektedir.

Merkezde Sunulan Tedaviler

 • Tüp Bebek(IVF),
 • Laparoskopi,
 • Histeroskopi,
 • Kolposkopi,
 • Yumurta Toplama (OPU),
 • Mikroenjeksiyon,
 • Aşılama,
 • Embryo Transferi

Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Telefon 

İletişim için 0232 390 36 23 – 36 24 -36 25 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Ege Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Merkez randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevuları sekreterlik vermektedir. Hastane Web sayfasında bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

Hasta başvurularında; 3-5 günlük cinsel perhiz uygulamanız ve yanınızda 1’er adet kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, 1’er adet fotoğraf, mevcut tetkik sonuçları, SGK prim gün dökümlerini getirmeniz gerekmektedir. 

 • Merkeze başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.
 • Hastanemizin web randevu sistemi 18:00 ile 23:59 saatleri arasında aktif hale gelmektedir.
 • Randevu sistemimiz ileriye doğru beş (5) iş günü için başvuru kabul etmektedir.
 • O gün içinde, randevu almış olduğunuz bölüme, ikinci randevu alamazsınız.
 • Sonuç gösterme randevusu alabilmek için aynı branşta 10 gün içerisinde muayene kaydınınız olması gerekmektedir.
 • Randevunuzu aldıktan sonra imkanınız varsa; akıllı telefonunuz aracılığı ile ekran görüntüsünü alınız. Herhangi bir uyuşmazlıkta, elinizde belge olması size yardımcı olabilmemiz açısından önemlidir.