Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

5 Değerlendirme: Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Fadime

Orada olmak Çok güven veriyor bana

5/ 5

Sayın teoman haluk minsin hocam sans eseri sizinle karsilastim zor bir süreçten geçtim ve bu süreçte bana çok yardımcı oldunuz gerek bilgilendirmenizle gerek Bi sıkıntım olduğunda mesaj attığımda ya mesaj atarak yada direk arayarak yardımcı oldunuz siz bizim için büyük bir şanssınız ve (gülsün ersen hemşire çok destekci yardımcı güler yüzlü sammimi bu yolda bana çok destek oldunuz hocam ve orada çalışan herkes çok iyi yardımcı samimi hersey için çok teşekkür ederim o kadar titiz ve ilgili yardımcı oluyorsunuzki size çok güveniyorum kaybım oldu ama siz bana basaricaz dediniz ve Allahin izniyle başardık şimdi ikizlerime hamileyim önce Allahin izniyle sonrada sizin sayenizde bu mutluluğa kavuştuk nasıl teşekkür etsek ne söylesek az olur sizin için siz ESKİŞEHİR’ YUNUS EMRE DEVLET HASTANESİNDE bir mucizesiniz hersey için çok ama çok teşekkür ederim önce size ve bütün ekibinize çok tesekkur ederim Rabbım yolunuzu hep açık etsin hocam saygılarımla..🤗🌸🤗🌸🤗🤗

Gamze Demir

Ozel hastane konforunda ve güvenilir

5/ 5

Teoman beyin hastasıyım, Kendisi oldukça samimi ve dürüst bir hekim. Beni muayene ettikten sonra sağlıklı bilgiler vererek, özellikle yüzüme ve gözlerimin içine takip iletişim kurdu, Bu benim için çok değerli çünkü tamamen size vaktini ayirdigini ve size odaklı çalışma yaptığını hissettiriyor., Muayeneye biraz geç alindim ama hiç sorun değil çünkü doktora Özel bir tavsiyeyle gittiğim için versin zamanım gitsin, kadar çok boş seylere zaman ayırıyoruz ki hayatta. Bazı yorumları gördüm kabalar vs gibi, ortalama 1 saat bekleme alanında bekledim ve insanlar otobüs sırası gibi hep benim inceliğim olsun pesindeler. Herkes bu şekilde davranırsa, kimse için güzel bir ortam olmaz. Özellikle doktor Tüp bebek uzmanı olmasına rağmen, kadın hastalıkları adi altında gelen insan sayısı çoktur ve yine de geri çevrilmediler. Bence biraz öz eleştiri yapmakta fayda var. Ben olumsuz hicbisey yaşamadım çünkü girdiğiniz ortamı biraz izlemeniz gerekir, insanlar nasıl ve uyum sağlamanız gerekir. Sekreterinden hemşiresine oldukça bilgi vericilerdi ve işlemlerim hızlıca ilerliyor. Özellikle bu yorumu okuyan ve okuyacaklara yazıyorum, lütfen tüp bebek doktoruna sıradan muayene için randevu almayınız, TUP bebek yaptırmak isteyen insanların zamanını çalmayınız.

Lale

Ne yazıkki

2/ 5

Hastaları saatlerce ne hakla bekletebiliyorlar saat 8 de gidiyorsunuz akşam saat 17.00 de çıkıyorsunuz streside çabası

Zeynep

Sabır ile beklenen güzel sonuçlar 🥰

5/ 5

2014 yılından beri Dr.Merdan Ali Merdanoglu ‘nun hastasıyım bebek tedavisi gördüm iyi kötü sonuçlar ile karşılaştım çok zor günler yaşadım, ama doktorum okadar iyi bir insanki sıcak kanliligi insanı güzel motive ediyor☺️ onun sayesinde sabır ile tedavimi oldum güler yüzü yetiyor zaten doktor beyin şuan 1 kızım var 2020 de kucağıma aldım şükürler olsun🧿ve şuan tekrar hamileyim düşünün doktorum insana o derece morel veriyor 😃 Eskişehir de tanıdığım gördüğüm en iyisi şiddetle tavsiye ederim bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarım sizlerde ben gbi bnm gibiler gibi sabır ile tedavi olunuz Merdan Ali Merdanoglu Hocam’a çıkın çıkın gidin en iyi sonuçlar alırsınız doktor değil arkadaş kanatsız Melek resmen🥰

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi‘ nde doğurganlık tedavisi görenler ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Eskişehir‘de başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz ! Sizler için Eskişehir Yunus Emre tüp bebek merkezi hakkında en detaylı incelemeyi hazırladık. Umarım merkez hakkında verdiğimiz bilgiler hoşunuza gider !

Tüp bebek tedavisi sabır gerektiren ve yorucu bir süreç olabilir. Ancak günümüz gelişen teknoloji ile bu süreç daha kolay bir hale gelmektedir. Eskişehir’ de bulunan merkez sayesinde hastaların Ankara veya İstanbul gibi büyük şehirlere gitmeye gerek kalmaksızın evlerine daha yakın bulunan merkezlerde tedavi imkanına kavuşuyor. Deneyimli ekibi , güçlü altyapısıyla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere umut ışığı oluyor. Bilimsel araştırmalar ve incelemeler neticesinde kişiye özel tedavi yöntemleri geliştirilerek ebeveynlerin hayallerine ortak oluyor.

Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin uzman kadrosu ;

 • Dr. Teoman Haluk MİNSİN- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı / Tüp Bebek Uzmanı (Ünite Sorumlusu)
 • Dr. Merdan Ali MERDANOĞLU- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı / Tüp Bebek Uzmanı
 • Dr. Nihat İNAN- Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı / Tüp Bebek Uzmanı
 • Dr. Ayça IŞIK – Embriyolog (Laboratuar Sorumlusu)
 • Zeynep BÜYÜKÖZ – Ebe
 • Hicran KÜÇÜKKEBAPÇI – Ebe
 • Meral ALTINTAŞ – Ebe
 • Nurcan ÇEVİK ÖZER– Hemşire
 • Hatice GÖKDEMİR UZEL- Hemşire
 • Şeyda ÇAKAN – Biyolog
 • Özge SONTUNA – Lab. Tek.
 • İlknur ÖZGÜNER – Lab. Tek.
 • Sevdiye GÜLER – Sekreterya

Merkezde Sunulan Tedaviler

 • Tüp bebek-IVF
 • Mikroenjeksiyon-ICSI
 • Aşılama (Kontrollü ovarian hiperstimülasyon ve intrauterine inseminasyon)
 • Asisted hatching
 • Preimplantasyon genetik tanı
 • Mikro- TESE
 • Yumurta Dondurma (Embriyo kriyoprezervasyonu)
 • Sperm Dondurma (Sperm kriyoprezervasyonu )
 • Blastokist ve oosit vitrifikasyonu
 • Ovülasyon indüksiyonu
 • Laparoskopi
 • Histeroskopi
 • İnfertilite cerrahisi
 • Laparoskopik adezyolizis, neosalpingostomi, endometriozis cerrahisi, myomektomi, salpingo-ovariolizis, salpenjektomi
 • Histeroskopik polipektomi, septum rezeksiyonu, myomektomi, sineşi açılması

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Telefon

Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi  Tüp Bebek iletişim bilgileri;

Bilgi almak ve iletişim için 0222 211 95 95 Dahili: 1103 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Poliklinik Muayene Başlama ve Bitiş Saatleri 09:00 – 16:00 Arasındadır

Nasıl Randevu Alırım?

Alo182 Aranarak canlı operatörlerden Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra “Randevu Al” butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen Kadın Hastalıkları ve Doğum branşı altında tüp bebek polikliniğinden hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için “MHRS Mobil” uygulaması vardır. “MHRS Mobil” cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye www.mhrs.gov.tr/Vatandas/sikcaSorulanSorular.jsp adresinden de ulaşabilirsiniz.

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

 • Otobüs Otobüs: 17K, 19S, 39S, 54S
 • Hafif Raylı Tramvay: ÖGÜ – SSK, OTOGAR – SSK

Hastane bünyesinde 1200 araç kapasiteli otopark bulunmaktadır.