Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

Kocaeli Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi‘ nde tüp bebek tedavisi görenler ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Kocaeli’de başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

2008 yılından beri faaliyetini devam ettiren Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Yardımla Üreme Teknikleri Merkezinde (Tüp Bebek) gebelik başarı oranı Türkiye standartlarının üzerine çıkarak dünya standartlarını yakaladı.

2019 yılında Tüp Bebek Merkez sorumluluğunu Doç. Dr. Emek DOĞER’ in, Tüp Bebek Laboratuvar sorumluluğunu ise Prof. Dr. Serdar Filiz’in yürüttüğü merkezde hastaya özel tedavi protokolleri uygulanarak, embriyo gelişimi, takibi ve embriyo seçimi alanındaki en son gelişmeler yakından izleniyor.
Kocaeli tüp bebek merkezleri arasında adında sıkca söz ettiren merkez 2019 yılı ilk altı ay içerisinde 2290 işlem gerçekleştirerek bölgenin en yoğun tüp bebek merkezi oldu.

 

Kocaeli Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin uzman kadrosu;

Prof.Dr.İzzet YÜCESOY (Anabilim Dalı Başkanı)

• Prof.Dr.Aydın ÇORAKÇI

• Doç.Dr.Emek DOĞER

• Dr.Öğr.Üyesi Özge Senem YÜCEL ÇİÇEK

• Dr.Öğr.Üyesi Yasemin DOĞAN 

Kocaeli Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Telefon

+90 (262) 303 75 75

Kocaeli Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Hastane Web sayfasında bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

0262 303 7500 nolu numarayı arayarak 1’i tuşlayın. Telesekreterin istediği bilgileri girip ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: 133, 305, 405