Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

Op. Dr. Fethiye Ersan ’ın önderliğinde, infertilite (kısırlık)  ve tüp bebek (IVF) alanında Ankara Çankaya’da faaliyet gösteren muayenehane, en gelişmiş sağlık teknolojileri ekipmanları ve uzman kadrosuyla çocuk sahibi olmak isteyen çiftleri hayallerine kavuşturmayı hedefliyor. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından birçok çifti çocuk sahibi yapan Dr. Fethiye Ersan, infertilite(kısırlık) tedavisi alanında zorlu vakaların üstesinden gelerek birçok ilke imza atmış.

Op. Dr. Fethiye Ersan’ın hastası olduğunuzda, en güvenli ve en profesyonel koşullarda en son teknoloji tedavi uygulayarak hamilelik şansınızı en üst düzeye çıkaracağından emin olabilirsiniz. Op. Dr. Fethiye Ersan Tüp Bebek muayenehanesi, Ankara tüp bebek merkezleri arasında profesyonel ve hijyenik bir ortamda, teknik donanım ve ekipmanlarıyla modern infertilite (kısırlık) tedavilerine yönelik olarak hizmet veren en iyi tüp bebek doktorlarından biri.

Ankara’da tüp bebek yaptırmayı düşünen anne adayları tüp bebek uygulamasında yüksek başarı oranıyla, eşinizle hayalini kurduğunuz bebeğe kavuşmak için Op. Dr. Fethiye Ersan ve profesyonel ekibine güvenebilirsiniz.

Op. Dr. Fethiye Ersan  Kimdir?

Malatya doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamlayıp, Turan Emeksiz Deneme Fen Lisesi’nden sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi’nde tamamlamıştır. 1985 Yılında Henüz Türkiye’de Tüp Bebek çalışmaları başlamamışken Belçika da ULB Üniversitesi’ne bağlı SAİNT PİERRE Hastanesi’nde Tüp Bebek eğitimini almıştır. 1992’de TÜBİTAK’tan burs kazanarak yine Belçika’da ICSI (Mikroenjeksiyon) konusunda ilk fare embriyosu üzerindeki çalışmalara katılmıştır. Ayrıca Belçika’da PRENATAL TANI, ULTRASONOGRAFİ, AĞRISIZ DOĞUM konusunda da eğitim almıştır. Ankara’da Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı olarak 17 yıl çalışmıştır.Uzun yıllar Ankara’da birçok Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek tedavisi ile infertil hastalara umut ışığı olmuştur.

 

Tüp bebek tedavisi konusunda alanında uzman hale gelen Operatör Dr. Fethiye Ersan sadece bu konuda değil kadın hastalıkları konusunda hangi durum meydana gelirse o konuda gerekli hizmetleri sunmaya devam ediyor. Cinsel disfonksiyon gibi tedavisi  çok zorlu olarak görülen hastalıklar için hastalarının yanlarında yer almaya devam ediyor.

Jinekolog tedavisi sırasında;

 • Tüp Bebeb
 • Chipbebek
 • Yıllık jinekolojik değerlendirme
 • Anormal uterin kanamalar
 • Ağrılı adet görme
 • Premenstrüel sendrom
 • Cinsel disfonksiyon
 • Menopoz
 • Yara, ektropion, erozyon, servikal polil, nabothi kistleri gibi rahim ağzı hastalıkları
 • Over kisti, PCOS, yumurtalık kistlerinin patlaması, over kist torsiyonu, menopoz dönemlerinde yumurtalık kistleri gibi yumurtalık hastalıkları
 • Genital siğil kondilom, gluteal uçuk, molluskum kontagiosum, pelvik inflamatuar hastalık, tubovaryan abse pelvik absesi, bartholin kisti ve absesi gibi cinsel yollar ile buluşan hastalıklar
 • Gebelerde, genç kızlarda vajinal akınları ve mantarların tedavisi
 • Kıllanma yani hirsuitizim
 • Aile planlaması ve korunma yöntemleri gibi kadın hastalıkları konusunda birçok alanda hizmetlerine devam ediyor.

Op. Dr. Fethiye Ersan Randevu

Bilgi almak ve iletişim için 0312 284 41 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca muayenehanenin Web sayfasında bulunan “Ücretsiz WhatsApp Deskek Hattı” butonuna tıklayıp randevu oluşturabilirsiniz.

WhatsApp :0 541 738 32 14

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: 132, 411-7, 419-5, 482-7, 512-5, 532-5
Metro: M1-M2-M3