Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

3 Değerlendirme: Şanlıurfa Harran Tüp Bebek Merkezi 

Tuba Benice

İyi ki siz ❤️……..(por.Muhammet Erdal Sak

5/ 5

İnanın ki nerden başlasam bilmiyorum ki yaşadığım tedavi sürecim benim için. Çok zordu hem beden olarak hemde piskolojikmen biraz da korku ama sonu derler ya mutlu son diye aynen öyle oldu. Belki çok kolay tedavi geçirdim (doktorum için) ama bu demek değildir ki kolay bişe . Bu işini aşkla umutla en önemlisi inanmakla yapan bir insan gerçekten minnettarım çünkü işini iyi ve başarıyla yapan bir doktor kendisi karşısindaki insan özgüveni sıfıra inmiş bir insanı bile özgüvenli olmasını sağlıyor ❤️🙏Ameliyattan sonra şu sözünü hiç unutmuyorum “İşte şimdi Anne olmaya hazırsın Tuba “bu cümle benim dünyam oldu her gün her saat her sn teşekkür etsem az gelir hocama Ve başarılarınızın her zaman devamını dilerim nice nice umutsuz aileleri umutlandırmaya 🙏❤️👏👏👏

Semra

O gün benim için mucize idi

5/ 5

Öncelikle merhabalar Prof doktor Muhammed Erdal bey ile tanışmadan önce bende plesanta previa total teşhisi konuldu 5 aylık iken hiç bir özel hastahane beni kabul etmedi riskli bir ameliyat olduğu için rahim bile alınabilirdi çok araştırdım dalında çok iyi bir doktor Allah razı olsun konuşmaları bile umut vericiydi geçirdiğim zorlu günler ağladığım günler hepsi Erdal hoca sayesinde son buldu bebeğim 8 aylık alındı rahim alınmadan hem de Allah’ıma binlerce kez şükür bebeğim de ben de sağlıklıyız ve tekrar anne olabilme ihtimalım var iyiki tanımışım sizi Allah ım size ve ekibinize zeval vermesin .🤲

Şanlıurfa Harran Tüp Bebek Merkezi‘ nde tüp bebek yaptıranlar, merkez hakkında yorumlar ve Şanlıurfa’daki en iyi tüp bebek merkezi? Gibi sorularınız varsa ve Şanlıurfa‘da başarılı bir tüp bebek merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Harran Üniversite Hastanesi Tüp Bebek Merkezi uzun yıllara dayanan deneyimli tüp bebek doktorları ve uzman ekibi ile Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin en çok tercih edilen tüp bebek merkezlerinden biri. Merkez Şanlıurfa’da güvenilir ve içten bir anlayışı ile hizmet vermektedir. Merkez köklü bir tıp fakültesi çatısı altında kapısından giren her bireyin kendini güvende ve üreme sağlığını kontrol altında hissetmesini sağlamak için elinden gelen gayreti gösteriyor.

Şanlıurfa Harran Tüp Bebek Merkezi Doktorları

Merkezin Uzman Kadrosu;

 • Prof.Dr. Muhammet Erdal SAK (A.D.B)
 • Doç.Dr.Adnan İNCEBIYIK
 • Doç.Dr.Mert Ulaş BARUT
 • Doç.Dr. Sibel SAK

Merkezde Sunulan Tedaviler

 • Tüp Bebek(IVF),
 • Laparoskopi,
 • Histeroskopi,
 • Kolposkopi,
 • Yumurta toplama (OPU),
 • Mikroenjeksiyon,
 • Aşılama,
 • Embryo transferi,
 • Semen analizi (spermiogram)

Şanlıurfa Harran Tüp Bebek Merkezi Telefon

Bilgi almak ve iletişim için (0414) 344 43 44  numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dahili;

Tüp Bebek Embriyo: 5779-5777

Tüp Bebek Poliklinik: 4881-4344

Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Şanlıurfa Harran Tüp Bebek Merkezi Randevu

Merkez randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevuları sekreterlik vermektedir. Hastane Web sayfasında bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

Laboratuar Sonuçları

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: 36, 61, 71, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35