Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tüp Bebek Merkezi‘ nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve İstanbul‘da tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Süleymaniye Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, uzman sağlık kadrosu ve hizmet anlayışı ile kısırlık başta olmak üzere pek çok nedenden ötürü bebek sahibi olamayan çiftlere tüp bebek tedavisi sunmakta olup bu tedavi ile çiftlerin sağlıklı yoldan bebek yapabilmesini mümkün kılmaktadır.

Türkiye’nin en eski hastanelerinden bir tanesi olan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi dahilinde yer alan merkez, tüp bebek tedavisinin yanı sıra farklı alanlarda da hizmet vermekte olup bu durum merkezi ön planda yer almasını olanaklı hale getirmektedir.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesinde Tüp Bebek Merkezi Hizmet Alanları

Her biri alanında uzman sağlık personellerinden oluşan bir ekip ve profesyonel hizmet anlayışı ile birlikte tüp bebek merkezi genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen alanlarda hastalarına bilimin ışığında en iyi hizmeti sunmaktadır:

 • Tüp Bebek Tedavisi
 • Hormon Testleri
 • İnfertil Çiftlerin Eğitimi
 • Yumurta ve Yumurtalık Dokusu Dondurma ve Saklama
 • Tekrarlayan Düşük Tedavileri

Bu ve buna benzer alanlarda en iyi hizmeti sunan ve bu bağlamda ön plana çıkan merkez, özellikle kısırlık nedeniyle çocuk sahibi olamayan çiftlere tüp bebek tedavisi sunmakta ve çiftlerin sağlıklı bir şekilde bebek sahibi olabilmelerine profesyonel destek sunmaktadır.

Süleymaniye Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi tüp bebek tedavisi kapsamında modern tıbbi cihazlardan kullanmakta olup bu cihazlar ile tedavi süreci hızlanmaktadır. Alanında uzman bir sağlık kadrosu ile en iyi hizmeti sunan merkez, çiftler dahilinde tüp bebek tedavisi sürecini başlatmakta ve sürecin planlamasını gerçekleştirmektedir.

Çeşitli işlem basamakları dahilinde çiftler ilk önce fiziki muayeden geçirilmekte olup ardından gerekli testler yapılmakta ve çiftlerin tüp bebek tedavisine uygun olup olmadıkları belirlenmektedir. Tedavi için uygun olan çiftler, çeşitli işlem basamakları dahilinde uzman bir hekim dahilinde tedavi görmektedir. Süleymaniye Tüp Bebek Merkezi hastalarına her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Telefon

Bilgi almak ve iletişim için (0212) 498 61 61 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Nasıl Randevu Alırım?

Alo182 Aranarak canlı operatörlerden Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Alo182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. kimlik numaranız verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

İnternet Üzerinden Randevu Alma

www.hastanerandevu.gov.tr veya www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapılır. Merkezi Hekim Randevu Sistemi ilk kez giriş yapılırken her vatandaş için ayrı bir hesap açılır. Bunun için ilgili yönlendirme adımları takip edilir. Hesap açıldıktan sonra “Randevu Al” butonunu kullanarak T.C. kimlik numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılır. İstenilen Kadın Hastalıkları ve Doğum branşı altında tüp bebek polikliniğinden hekim tercihi yapılarak randevu alınır.

Mobil Cihaz Kullanarak Randevu Alma

Android, IOS, BlackBerry ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için “MHRS Mobil” uygulaması vardır. “MHRS Mobil” cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgiye www.mhrs.gov.tr/Vatandas/sikcaSorulanSorular.jsp adresinden de ulaşabilirsiniz.

Merkezin Yakınında Duran Şehir İçi Hatlar

Otobüs: 48A ,80T, MR11, MR20
Tren: MARMARAY
Metro: M1A
Dolmuş:  CEVIZLIBAĞ – MERTER, MİNİBÜS: A-01, MİNİBÜS: A-10

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İstanbul Zeytinburnu’nda Kazlıçeşme Tren İstasyonu’nu civarında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

 • Kadıköy’den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Mamaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
  Üsküdar’dan Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Ümraniye’den 320, 9A, 9Ç, 9Ü, 9ÜD, 9Ş numaralı otobüslerden birine binerek Üsküdar son durakta inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
  Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan E-11 ile Yenisahra durağında inip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız.Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonuna gelip Marmaraya geçiniz. Marmaray ile Kazlıçeşme istasyonunda indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekme taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler istasyonunda inerek önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy’den Metrobüs ile Cevizlibağ istasyonunda indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Cevizlibağ durağında indikten sonra MR11 otobüs hattına aktarma yapıp Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
  Esenler Otogarı’ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Atatürk Havalimanı’ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.
 • Taksim’den Yenikapı-Hacıosman metrosuyla Yenikapı’da inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Kazlıçeşme durağında indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.