Değerlendir ve İnceleme Yaz

Bu ilan için puanınız

angry
crying
sleeping
smily
cool
Gözat

Değerlendirmenizin en az 140 karakter uzunluğunda olması önerilir :)

Bu incelemeyi yayınlamak için Şart ve Koşullarımızı kabul eder misiniz?

2 Değerlendirme: Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi

Yoncamik

Güvenilir güleryüzlü bir ekiple karşılaşmak çok rahatlatıcı

5/ 5

Doktorlar çok iyi hemşireler ilgili ve güleryüzlü hastabakıcıları tam bir anne şefkatiyle yaklaşıyorlar ben çok memnunum sağolun uludağ tüp bebek merkezi ekibi iyiki varsınız

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek yaptıranlar ve merkez hakkında yorumlar? Gibi sorularınız varsa ve Bursa‘da tüp bebek merkezi tavsiyesi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz !

Uludağ Üniversitesi bünyesinde kurulan Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, uzman hekim kadrosu, tecrübeli sağlık çalışanları ve modern tıbbi cihazları ile bebek sahibi olamayan çiftlere profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Merkezin kurulduğu andan itibaren oluşturulmuş bulunan ilkeler, verilen hizmetin kalitesini arttırmakta olup bu sayede çiftler sorunsuz bir şekilde bebek sahibi olma şansı elde etmektedir.

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi, maddi kaygı ile değil insan sağlığını ön plana tutarak hareket etmekte, bu sayede çiftlerin tedavi sürecinin herhangi bir aşamasında sorun yaşamasını engellemektedir. Alanında tecrübeli hekimler tarafından gerçekleştirilen tedavi hizmetleri, belirli aşamalardan oluşmakta olup bu aşamaların her birinde modern tıbbi cihazlar devreye girmekte olup merkezin yenilikçi anlayışı ile profesyonel bir şekilde hareket edilmektedir.

Bebek sahibi olma konusunda sorun yaşayan çiftlerin iletişim kurmasından sonra sürecin profesyonel bir şekilde planlanması yapılmakta, bu sayede her bir aşamada ne yapılacağı belirlenmiş olmaktadır. Uzman hekim kadrosu, ilk etapta hastanın fiziksel muayenesini gerçekleştirmekte olup ardından çeşitli tetkikler yapmaktadır.

Tetkiklerin gerçekleştirilmesi sonrasında teşhis koyma aşamasına geçilmekte olup teşhisin profesyonel bir şekilde konulmasından sonra, uygun tedavi yöntemlerinden hangisinin kullanılacağına dair belirleme süreci başlamaktadır.

Uludağ Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi hekimleri tarafından belirlenen tedavi yöntemleri, çeşitli işlem basamakları üzerinden gerçekleştirilmekte olup bu sayede çiftlerin sorunsuz bir şekilde bebek sahibi olması mümkün kılınmaktadır. Modern tıbbi cihazlar ve alandaki tecrübe ile ön plana çıkan tüp bebek merkezi, çeşitli nedenlerden ötürü bebek sahibi olamayan çiftlere en iyi hizmeti sunarak sürecin başarılı bir şekilde sonlanmasını olanaklı hale getirmektedir. Bebek sahibi olmak ve modern tedavi yöntemlerine başvurmak isteyen çiftler, belirli iletişim kanalları üzerinden tüp bebek merkezi ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmektedir.

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Doktorları

Merkezin Uzman Kadrosu;

 • Prof. Dr. Gürkan UNCU
 • Prof. Dr. Kemal ÖZERKAN
 • Doç. Dr. Bilge ÇETİNKAYA DEMİR
 • Doç. Dr. Işıl KASAPOĞLU
 • Doç. Dr. Adnan ORHAN

Merkezde Sunulan Tedaviler

 • Tüp Bebek(IVF),
 • Laparoskopi,
 • Histeroskopi,
 • Kolposkopi,
 • Yumurta Toplama (OPU),
 • Mikroenjeksiyon,
 • Aşılama,
 • Embryo Transferi

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Telefon 

İletişim için 0224 295 25 25 – 0224 295 00 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Hastane Çağrı Merkezi mesai saatleri 08:00 – 17:00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Randevu

Merkez randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevuları sekreterlik vermektedir. Hastane Web sayfasında bulunan “Online Randevu” butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek ilgili bölümü seçip randevu alabilirsiniz.

Uludağ üniversitesi tüp bebek merkezi randevu