Tupbebekara.com Sizi düşünerek kurulmuş bir organizasyondur.

Çocuk sahibi olma yolunda mücadele eden tek kişi sizmiş gibi hissedebilirsiniz. Ama siz yalnız değilsiniz. Uğraştığınız ortak sorunların çoğunu yaşayan insanlardan gelen gerçek hayat hikayeleri bu zor süreçte sizlere yardımcı olabilir. 

Kim olduğumuz, ne yaptığımız ve nasıl karar verdiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Size güç vermek istiyoruz

Temiz ve basit ara yüzümüz; ihtiyacınız olan tüm bilgilere hızlı ve kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı olur ve daha önemlisi Türkiye ve Kıbrıs’da bulunan tüm tüp bebek merkezleri ile ilgili bilgilere tek bir yerden ulaşmanızı sağlar. Bu bağlamda merkezler hakkında verileri sunarken Tüpbebekara.com veritabanını objektif, etik ve güvenilir tutmak için gereken tüm özeni göstereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Amacımız Doğurganlığı Kolaylaştırmak

Tupbebekara, doğurganlık tedavilerine başlayan hastalara kapsamlı bilgi sağlayan online bir platformdur. Birçok kaynaktan aldığımız verileri tedavinizle ilgili önemli kararları vermenize yardımcı olması için tek bir yerde topladık. 

Birlikte-Gucluyuz-1

Misyon

Tüp bebek alanında hastalar, tüp bebek merkezleri ve doktorları için Türkiye'nin ilk referans noktası ve kaynağı olmak.

Vizyon

Hastalar, tüp bebek merkezleri ve tüp bebek doktorları ile ilgili kapsamlı ve profesyonel bilgiler sunmak.

Güvenilirlik Taahhütümüz

1

En büyük sermayemizin ziyaretçilerimizin bize ve sitede okudukları yazılara duyduğu güven olduğunu biliyoruz. Kendi sitemize öncelikle kendimiz güveniyoruz. Sitemize gelen her ziyaretçimizin de siteye bizim duyduğumuz bu güveni duymasını ve burada bir yazı yayınlanmışsa, onun güvenilir olduğundan emin olmasını istiyoruz. Ve bunun için çok çalışıyoruz !

2

Tupbebekara.com’da günderilen yorum ve değerlendirmeleri pekçok değişik kritere göre dikkatle inceliyoruz ve sadece bu kriterleri geçen yazıları yayına koyup, diğerlerini reddediyoruz.  Zira sitemizde fazla sayıda yorum ve değerlendirme olmasını değil, güvenilir, faydalı ve objektif yazılar olmasını istiyoruz.

3

Tupbebekara.com’ da öncelikli amacımız profesyonel üyelerimizin reklamını yapmak değil. En büyük önceliğimiz bu siteyi kullanarak tüpbebek merkezi ve tüp bebek doktoru seçecek site ziyaretçilerimize güvenilir ve objektif bir veritabanı sunarak, aradıkları en doğru kişiyi bulmalarına yardımcı olmak. Tüm çalışmalarımızı bu hedefi gözönüne alarak yapıyoruz.

4

İnternet üzerinden anonim olarak gelen yorum ve değerlendirmelerde güvenilirliği sağlamanın her zaman mümkün olmadığını biliyoruz. Ancak bunu teknik olanakların el verdiği en yüksek ölçüde yapabilmek için mümkün olan tüm olanakları kullanıyoruz. İnternetin teknik olanakları ölçüsünde  veritabanımızda yüksek bir standarta ve güvenilirlik oranına ulaştığımaya çalışmak için elimden geleni yapıyoruz.

Sizden duymak isteriz!

contact

Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ekibimizden biri kısa süre içinde sizinle olacak.

Hızlı İletişim
-
[email protected]